Cześć! Nazywam się:

Mateusz Zielaskiewicz

Były programista, Scrum Master, a obecnie Project Manager. Postanowiłem założyć tego bloga, żeby móc dzielić się swoimi przemyśleniami i wiedzą - zaczęło się od programowania, obecnie wszystko co związane z byciem liderem skupionym na ludziach, rozwojem oraz stawaniem się lepszą wersją samego siebie. Mieszkam i realizuję się we Wrocławiu. W wolnym czasie uwielbiam spędzać aktywnie czas, a w szczególności brać udział w biegach OCR. Możesz znaleźć mnie na LinkedIn , Facebooku bądź pod mailem: mateusz@totylkokod.pl. Jeżeli masz jakieś zapytanie, chcesz o czymś porozmawiać - najszybciej złapiesz mnie przez LinkedIn :). Chcesz ze mną współpracować? Zapoznaj się z tekstem poniżej.

Oferta

Jako były Deweloper i Scrum Master, posiadam nie tylko umiejętności techniczne, ale również wysoko rozwinięte umiejętności miękkie. Rozumiem programistów i wiem, w jaki sposób się z nimi komunikować, żeby było to efektywne dla obu stron.

Chcę odczarować odwieczne konflikty pomiędzy PMami a programistami i sprawić, żeby wszystkim pracowało się lepiej.
Przecież gramy w tej samej drużynie 😉

Jeżeli chcesz bardziej zrozumieć świat IT, sposób wytwarzania oprogramowania oraz codzienne zmagania programistów / omówić jakiś case z życia wzięty – z chęcią służę pomocą na konsultacjach. 

Napisz na mateusz@totylkokod.pl po indywidualną wycenę.

Jeżeli widzisz również inne pole, w którym będę w stanie Ci pomóc (szkolenia firmowe / konferencje / audyty etc.), pisz również śmiało na powyższy adres.